Herbata dobra na stres

Herbata dobra na stres. Wawerska

Wawerska korzysta z uspokajających mocy herbat, a Ty?

No i nie chodzi tutaj o popularną melisę, bo ona jest znana ze swoich właściwości uspokajających od wieków, chodzi nam o zwykłą, czarną.

No, ale żeby taka herbata mogła zredukować stres musi zostać spełniony jeden warunek. Jaki?

Zespół pod kierunkiem dr Malcolma Crossa i Rity Michaels dowiódł, że już wypicie jednej filiżanki ciepłego napoju może zredukować poziom stresu (o 4%).

Powiecie, że to nie dużo, ale chyba wystarczy na złapanie tzw. 10 oddechów, żeby czasami nie wyjść z siebie.

Wawerska ustaliła, że już sam czas, podczas którego przygotowujemy filiżankę ulubionego napoju powoduje uspokojenie naszego organizmu.

Mamy więc kolejny argument, żeby sięgać po swoją ulubioną herbatę każdego dnia.

Doskonale przecież wiemy, że bez względu na to czy jest zielona, czerwona czy czarna, ma mnóstwo właściwości przydatnych dla naszego zdrowia.

Warto więc korzystać pełnymi garściami z tego, co otrzymujemy od matki natury. Przy okazji warto pamiętać, żeby wybierać herbaty lepszej jakości, bo ich smak potrafi oczarować.

No dobrze, a co kiedy nie jesteś fanem czarnej herbaty? Zielona też nie podchodzi? Wówczas skorzystaj z mieszanek herbat z owocami. Mają niesamowity smak i zapach, który koi zmysły.

Na nasze zmysły najbardziej działa Słodka Obietnica, to idealne połączenie zielonej herbaty z płatkami róż. Prawdziwa petarda wśród herbat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *