Herbata na święta

Kawa i herbata z Wawra. Najlepsze gatunki herbat liściastych oraz wspaniałe kawy ziarniste

Herbata na świątecznym stole. Wawerska - twoja kawa i herbata

Jaką herbatę podać na świąteczny stół?

Stoki narciarskie zamknięte? Wawerska radzi nie panikować, proponuje zamiast tego napić się ciepłej herbaty. Warto wpaść do herbaciarni już teraz.

Nie przypominamy sobie świąt, podczas których na stole nie zagościłby dzban herbaty. Pewnie dlatego, że ma ona magiczne moce, uspokaja i relaksuje, a to w obecnej sytuacji niesamowicie ważne.

Jest idealną towarzyszką rozmów w rodzinnym gronie, a do tego wszystkiego rozgrzewa w chłodne wieczory.

Wawer, czyli miejsce w którym mieszkamy i prowadzimy swoją firmę to wyjątkowe miejsce. Mieszkają tu rodziny wielopokoleniowe, a najczęstszym zwrotem, który się pojawia jest – „zrobić herbatę?”

To niesamowity i kluczowy napój na spotkania z rodziną, znajomymi. No i nie wiadomo czy wszyscy na święta będziemy cieszyli się ze śniegu, ale zawsze mamy powód żeby napić się ciepłej herbaty.

W te chłodne wieczory na lub w Wawrze (jak kto woli, mieszkańcy zrozumieją 😉 ) dobre będą tak naprawdę różne gatunki herbat, kwestia gustu. Warto wybierać jednak te z herbaciarni, świeże, liściaste. Możecie dodać do nich przyprawy lub owoce.

Świetnym pomysłem, który na pewno przypomni wam czasy, kiedy święta spędzaliście w górach będzie grzaniec lub popularna herbata z prądem.

Umili on na pewno rozmowy przy stole, rozgrzeje gości. Będą w lepszym nastroju i chętniej porozmawiają o tym co miłe.

Herbata lekiem dla seniora(Otworzy się w nowej zakładce)

W święta nie tylko grzaniec

Święta są czasem relaksu, dlatego korzystaj w pełni z ich uroków. Wawerska w święta serwuje sobie na zmianę zieloną matcha, mieszanki naszych świątecznych herbat i rooibosa.

Pieść swoje zmysły i pozwalaj sobie na więcej, a nic tak nie rozpieszcza jak wspaniałe pachnąca i smakująca herbata, z kawałkami owoców, kwiatów, ziół.

Herbata na prezent

Okres przedświąteczny to czas, kiedy chętnie odwiedza się herbaciarnie. Z jednej strony po to, żeby kupić piękny prezent bliskim. Herbata i kawa to zawsze prezentowy strzał w dziesiątkę.

Z drugiej strony to czas kiedy potrzebujemy się wyciszyć po męczącym dniu i sięgamy po ciekawe mieszanki herbat.

Często szukamy smaków, którymi możemy zaskoczyć gości przy świątecznym stole. W tym roku zbyt wielu gości mieć nie będziecie, to nie znaczy, że nie możecie zaskoczyć męża, żony czy mamy.

Wawer słynie ze spotkań rodzinnych, pamiętamy takie świąteczne spotkania, gdzie przy jednym stole siedziało ponad 20 osób.

Te święta będą inne, dlatego Wawerska radzi – zadbaj o siebie, o swój relaks, spokój. Nie biegnij, odpoczywaj, uśmiechaj się i bądź dla siebie i bliskich.

Nie na darmo ludzie teraz spędzają bardzo dużo czasu w herbaciarni. To jest ten moment, kiedy warto wybrać swój ulubiony smak na świąteczny stół.

Wesołych Świąt.

Która herbata będzie dla mnie najlepsza?(Otworzy się w nowej zakładce)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *